ANASAYFA             ÜRÜNLER               REFERANSLAR             YEDEK PARÇA               TEKNİK SERVİS             İLETİŞİM
TEZSAN TORNA ÖZELLİKLERİ
T.H.Y TEKNİK...
TOFAŞ TÜRK...
İ.T.Ü. Uçak...
Federal Mogul...
KURUMSAL                        ÜRÜNLER                             REFERANSLAR                   YEDEK PARÇA                                TEKNİK SERVİS                    İLETİŞİM
Tezsan Torna Tezgahı Gövde Yapısı : Suport arabası için önde prizmatik arkada düz kayıtlara karşı punta için ayrıca bir prizmatik ve birde düz kayıta sahiptir. Kayıtlar indiksiyonlar sertleştirilmiş ve hassas taşlanmıştır. Tos Torna Tezgahı gövde konstrüksiyonu, talaşın arkaya kaymasını sağlayacak şekilde yapılmıştır. Tezsan Yedek Parça olarak suportlar satılmaktadır.

Tezsan Torna Tezgahı İş Mili Kutusu : İş milinin yataklanması içindir. Tos Torna Tezgahı iş mili kuyruğundan dişli bir kavramayla tahrik edilir. Tezsan Yedek Parça olarak kavrama parçaları satılmaktadır.

Tezsan Torna Tezgahı Norton Kutusu : Çok çeşitli metrik ve inç sistemi vidaları çark değiştirmeksizin açabilir. Tos Torna Tezgahının norton dişlileri sertleştirilmis olup, yağlanmaktadır. Tezsan Yedek Parça olarak norton dişlileri satılmaktadır.

Tezsan Torna Tezgahı Suport Arabası : Suport arabası gövde kayıtları üzerine hassas raspalanarak alıştırlmıştır. Tos Torna Tezgahında enine suportta arka kelamlik ve hidrolik kopya tertibatı için T kanalları mevcuttur. Çapraz suportta dörtlü kalemlik vardır. Tezsan Yedek Parça olarak kalemlik ve civataları satılmaktadır.

Tezsan Torna Tezgahı İşletme Emniyeti : Dişli kutusunda mekanik lamelli fren iş milinin derhal durdurulmasını sağlar. Tos Torna Tezgahında suport arabası aşırı yüklenince otomatik olarak durur. Tezsan Yedek Parça olarak debriyaj ve fren lamelleri satılmaktadır.